Usługi fotografii i filmowania z drona

Usługi fotografii i filmowania z dronaZdjęcia z drona mogą być idealną wizytówką Twojej działalności. Świadczymy usługi fotografii i filmowania z drona. Wieloletnie doświadczenie w obróbce zdjęć zapewnia niesamowite efekty końcowe.

Zdjęcia z powietrza pokazują obiekt z zupełnie innej perspektywy i mają później wiele zastosowań. Drony jako bezzałogowe statki powietrzne wyposażone z wysokiej klasy aparty fotograficzne wykonują niesamowite i niezapomniane zdjęcia z powietrza. Nasi operatorzy posiadają również doświadczenie w fotografii tradycyjnej.

Fotografia z drona

Usługi fotografii i filmowania z drona

Zespół DroneFly tworzą profesjonaliści. Naszą pasją jest fotografia, którą łączymy z zamiłowaniem do technologii i dronów. Dzięki temu możemy swoim klientom dostarczać wysokiej jakości zdjęcia i ujęcia z lotu ptaka.

Każde zrobione przez nas zdjęcie jest niepowtarzalne i atrakcyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy kreatywni, przez co nasze ujęcia są nieszablonowe i przykuwają wzrok odbiorcy.

Świadczymy usługi fotografii i filmowania z drona dla dla firm, instytucji i osób prywatnych. Współpracujemy z podmiotami z różnych branż np.: budowlanej, developerskiej, agencji reklamowych, ale również z samorządami i klientami indywidualnymi.

Dla branży budowlanej i deweloperskiej dokumentujemy postępy inwestycji. Zdjęcia z lotu ptaka dla agencji nieruchomości służą do lepszego pokazania sprzedawanego domu czy działki, a ich pomoc w tej dziedzinie jest nieoceniona. Zdjęcia z drona nieruchomości takich jak domy, działki, hotele czy pensjonaty pozwalają pokazać fotografowany obiekt z zupełnie nowej perspektywy. Decydując się na taką usługę u nas, zwiększają Państwo szansę na szybszą sprzedaż nieruchomości lub osiągnięcie wyższej kwoty sprzedaży. Zdjęcia dronem domów mogą być uzupełnieniem tradycyjnych zdjęć wnętrz wykonanych tradycyjnie. Nasza kompleksowa oferta może zawierać cały pakiet usług, które znacząco uatrakcyjnią Państwa ofertę wśród potencjalnych klientów. W ofercie może się znaleźć wykonanie sesji zdjęciowej z drona, sesji zdjęciowej z ziemi oraz montaż filmu sprzedażowego z ujęciami z powietrza i z ziemi.

dronefly.pl - Usługi fotografii i filmowania z drona

Fotografia z powietrza może być także uzupełnieniem dla tradycyjnych zdjęć wykonywanych podczas różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych. Wykonujemy zdjęcia z drona na potrzeby marketingowe, dokumentacji powstawania inwestycji, inwentaryzacji, zdjęcia do wizualizacji.

Fotografia z powietrza jest najlepszym sposobem na pokazanie zakończonej inwestycji budowlanej. Nie ma znaczenia czy jest to blok mieszkalny, wieżowiec, biurowiec, centrum handlowe, element infrastruktury drogowej czy kolejowej. Na zdjęciach z drona da się uwiecznić nawet największe obiekty w pełnej okazałości wraz z otaczającymi je terenami. Fotografie tego typu są doskonałym narzędziem marketingowym dla deweloperów pozwalającym na wypromowanie swojej inwestycji.

Filmowanie z drona

Usługi fotografii i filmowania z drona

Filmowanie z powietrza wymaga sporych kwalifikacji. Operatorzy powinni mieć niezbędne doświadczenie oraz przejść obowiązkowe szkolenia. Nasz zespół tworzą tylko w pełni wykwalifikowani operatorzy, którzy ukończyli właściwe kursy oraz uzyskali niezbędne kwalifikacje (Świadectwo Kwalifikacji UAVO VLOS i BVLOS wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego).

Doświadczenie w lotach i znajomość przepisów pozwala im wykonywać bezpieczne loty z zachowaniem wszystkich, obowiązujących norm.

Obecnie ujęcia z drona pojawiają się w każdej profesjonalnej produkcji. Na szeroką skalę korzysta także branża reklamowa, budowlana, deweloperska, nieruchomości oraz samorządy. Tego typu filmy świetnie ukazują wielkość powstających obiektów budowlanych, są rewelacyjnym dodatkiem do oferty sprzedażowej danej nieruchomości. Latamy profesjonalnym sprzętem firmy DJI, wyposażonym w kamery 4K, dzięki czemu jakość nagrywanych ujęć jest zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy.